Żyjemy obecnie w czasach, gdzie praktycznie każda pracująca i żyjąca wśród innych ludzi osoba posiada laptopa i smartfona. Są to urządzenia, bez których praktycznie nigdzie się nie ruszamy. Mamy na nich bowiem numery do osób, z którymi współpracujemy i które są naszymi przyjaciółmi. Zarówno na telefonach jak i na komputerach posiadamy wiele przydatnych aplikacji, dzięki którym możemy być w darmowym kontakcie z wszystkimi naszymi najbliższymi.

Aplikacja Whatsapp

Aplikacji Whatsapp nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to obecnie jedna z kilku najbardziej popularnych apek na całym świecie, z której korzystają miliony ludzi. Chyba nikt nie lubi obecnie przepłacać i wydawać pieniędzy, za które można zakupić coś przydatnego. Dzięki aplikacji Whatsapp, która jak już zostało wyżej napisane jest darmowa, możemy kontaktować się ze znajomymi bądź rodziną, którzy są rozsiani po całym świecie.

Whatsapp – pobieranie

Aplikacja whatsapp instalowana jest przeważnie na smartfonach, ale od jakiegoś czasu można ją również pobrać na laptopa i komputery stacjonarne. Nie potrzebujemy do tego nawet pobierania żadnej przeglądarki i tę świetną aplikację możemy pobrać sklepów firmy Apple bądź Microsoft. Wszystko zależy oczywiście od tego na jakim systemie pracuje nasz komputer bądź telefon. Dzięki tak przydatnym aplikacjom jak whatsapp coraz rzadziej korzystamy z wiadomości SMS czy e-mail, które jeszcze kilka lat były jednymi z głównych opcji kontaktu z bliskimi.

Świetny design

Poza tym, że podstawowa wersja aplikacji jest darmowa i jedyne co musimy zrobić pobierając ją na smartfona to podanie numeru telefonu i wypełnienie kilku danych, aplikacja posiada również piękny design. Intensywny zielony kolor sprawia, że korzysta nam się z niej bardzo przyjemnie i co warto zaznaczyć, zarówno whatsapp na komputer jak i na smartfona działa bez większych zarzutów i zupełnie się nie zacina, to jest jego wielką zaletą.

Jax & Naruto
seo@getso.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *